€ 9,19 brutto/h

Od zaraz bez języka dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2019 21:17

Jest zapotrzebowanie do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie aktualne od zaraz i bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie i atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie na polu i sortowanie szparagów.

Wymagania:

  • konieczne jest wypracowywanie norm godzinowych;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy przy zbiorach albo rolnictwie;
  • wytrzymałość;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • gotowość do pracy od zaraz do końca czerwca 2019;
  • trzeba zabrać ze sob,ą odpowiednie ubrania, gumowce, płaszcz przeciwdeszczowy,  a także kapelusz i krem z filtrem itp.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • premie za wydajność do najlepszych pracowników;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu w wysokości 50 – 100 Euro;
  • około 48 godzin pracy w tygodniu, co jest uzależnione od warunków pogodowych oraz zapotrzebowania;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 4 – 7 Euro.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: niemcy@bispol.com w nagłówku podając „Szparagi Niemcy” albo wysyłając SMS na numer: 782 745 508 .

Koniecznie trzeba podać imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-bez-jezyka-2019/

ID ogłoszenia: 6325ca6112a142db