€ 10 - 12 na godz.

Od zaraz bez języka dam pracę w Niemczech na budowie przy remontach-wykończeniach Saarbrücken

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Saarbrücken
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2019 21:12

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie 2019 w Saarbrücken bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Saarbrücken.

Wynagrodzenie: 10 – 12 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na budowie przy remontach i wykończeniach.

Wymagania:

  • bez problemów z alkoholem;
  • rzetelne i dokładne wykonywanie swoich obowiązków;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • wytrzymałość;
  • sumienność i otwartość;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie swoich zadań.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie przez pracodawcę odpłatnie;
  • stałą umowę;
  • wsparcie przy załatwieniu wszystkich formalności;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, a podwyżka możliwa po ocenie jakości wykonania swojej pracy;
  • po okresie próbnym, który trwa 3 miesiące, jest możliwość ściągnięcia rodziny.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy na budowie, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

004917676134001.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-przy-remontach-wykonczeniach-saarbrucken/

ID ogłoszenia: 5195ca6222cd7afd