€ 12 euro/h brutto

Od zaraz Berlin oferta pracy w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 1 grudnia 2015 04:31

Atrakcyjne oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie z Berlina do podjęcia od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: 12 euro na godzinę brutto

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprzątanie domów i mieszkań zgodnie z życzeniem klienta. Pracownik odpowiada za estetyczny wygląd i porządek. Zadania wykonywane będą z użyciem specjalnych detergentów oraz odkurzaczy, mopów i ścierek.

Wymagania:

  • przyjazne nastawienie
  • miła aparycja
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie posiadanie referencji od pracodawców
  • duża dokładność
  • sumienność
  • uczciwość

Oferta:

  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania
  • bardzo dobre zarobki, uczciwe zatrudnienie
  • duża liczba godzin pracy
  • szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną odpowiednio: „Sprzątanie domów i mieszkań, Berlin. Imię, nazwisko” należy przesłać na poniższy adres kontaktowy:
einfach-losungen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sprzatanie-domow-i-mieszkan-berlin-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 459565d1eab108ed