2400 €/msc brutto €

Od stycznia 2020 praca w Niemczech na budowie jako malarz, Brunszwik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Braunschweig
  • Lista: 2 grudnia 2019 17:07

Aktualne od stycznia 2020 ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie w rejonie Brunszwiku. Zatrudnienie na stanowisku malarza budowlanego przy remontach i wykończeniach obiektów.

Aktualnie dla naszego klienta – przedsiębiorstwa świadczącego usługi budowlane na terenie Niemiec – poszukujemy pracowników na stanowisko:

Malarza Budowlany
Lokalizacja: Braunschweig (ok. 70 km od Hanower), Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- przygotowanie różnych rodzajów podłoży pod malowanie,
- przygotowanie gruntowników i farb,
- malowanie powierzchni ścian, sufitów i elewacji.

WYMAGANIA:
- min. 1 rok doświadczenia,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
- wynagrodzenie 2400 €/msc brutto + DIETA 20€/dzień,
- praca od pon.- pt.,
- możliwość wyrabiania nadgodzin.

Zainteresowany?
Wyślij swoje CV na cv@irkl.pl
Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 733 516 777

ID Ogłoszenia: 3855ddfd82d0410f

48 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

Inne ogłoszenia użytkownika: instytutrozwoju

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez instytutrozwoju »