€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa 2020 bez języka przy zbiorach truskawek, malin i szparagów Geiselhöring

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Geiselhöring
  • Opublikowany: 26 października 2019 00:51

Gospodarstwo rolne z Geiselhöring szuka od marca/kwietnia 2020 chętnych do sezonowej pracy w Niemczech bez języka. Zatrudnienie przy zbiorach truskawek, malin i szparagów.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Geiselhöring.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym przy zbiorach owoców i warzyw oraz sortowanie ich na hali;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie malin, truskawek oraz szparagów.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od marca/kwietnia 2020;
  • zaletą będzie posiadanie uprawnień na autobusy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe od marca/kwietnia 2020;
  • praca także dla studentów w okresie wakacyjnym;
  • umowę bezpośrednio podpisywaną z niemieckim pracodawcą.

Aplikacja:

Osoby Zainteresowane pracą mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 0049 171 55 11250 albo 0049 9423 9433 564 od poniedziałku do piątku.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-2020-bez-jezyka-przy-zbiorze-szparagow-truskawek-malin-geiselhoring/

ID ogłoszenia: 6535db31b981c920