€ do uzgodnienia

Od marca 2015 dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie owoców Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 18 lutego 2015 21:40

Sortownia owoców z Bremen poszukuje pracowników do sortowania i pakowania owoców przy taśmie produkcyjnej. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz owoców

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę pracy

Długość trwania umowy: 6 miesięcy

Obowiązki:

  • Praca na hali produkcyjnej sortowni owoców. Pracownik będzie sortował i pakował owoce w skrzynkach.

Oczekujemy:

  • dynamiczne tempo pracy
  • dyspozycyjność od marca na pół roku
  • dobre zdrowie
  • energiczność, sprawność fizyczna
  • obowiązkowość
  • spostrzegawczość
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę tymczasową na pół roku
  • pracodawca nie oferuje stałego zatrudnienia
  • na miejscu zapewnione jest bezpłatne zakwaterowanie
  • uczciwe stawki godzinowe
  • bardzo dobre warunki pracy
  • przejazdy z miejsca zamieszkania do pracy
  • umowa podpisana będzie za pośrednictwem agencji pracy
  • wsparcie na miejscu pracownika Polaka

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej na adres: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Pakowanie owoców w Bawarii″

źródło:

Bez języka praca w Niemczech od marca 2015 przy pakowaniu owoców Bawaria

ID ogłoszenia: 41154e4ccb908ce2

4 komentarze na “Od marca 2015 dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie owoców Bremen”

  1. robert szymanski na 21 lutego 2015 @ 10:12

    witam serdecznie jestem zainteresowany praca prosze o kontakt604697138

  2. witam jestem zainteresowany oferta pracy.moje doswiadczenie to praca na lini produkcyjnej 2lata w fabryce owocow.prosze o kontakt tel.+48 516-938-963 lub e-mail.

  3. ewelina27 na 25 lutego 2015 @ 17:09

    witam jestem zainteresowana oferta proszę o kontakt 570227770

  4. witam mam doswiadczenie w danej branzy prosze o kontakt dziekuje TEL501948181