€ 260 euro /mc + wyżywienie + zamieszkanie

Od maja dam pracę w Niemczech dla kobiet opiekunka dziecięca Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 5 marca 2015 01:30

Poszukujemy opiekunki dziecięcej do rodziny z Kolonii od maja 2015. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kobiet z podstawową znajomością języka niemieckiego. Zatrudnienie na ok. 1 roku.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Zarobki: 250 euro miesięcznie netto

Start: od maja 2015

Obowiązki:

  • Praca w niemieckiej rodzinie z dwójka dzieci w wieku 3 i 7 lat.
  • Osoba która zdecyduje się na tę posadę będzie miała za zadanie pomagać w obowiązkach domowych i wykonywać podstawowe czynności przy dzieciach.
  • Do zadań należeć będzie przygotowanie i podawanie posiłków, odprowadzanie do szkoły, sprzątanie, itp.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od maja
  • rodzina zapraszająca wymaga znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym
  • wiek od 18 do 29
  • brak nałogów
  • osoba bez zobowiązań w Polsce – bezdzietna i bezmężna która może bez konsekwencji podjąć pracę na okres ok. 1 roku w Niemczech
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy
  • doświadczenie w opiece nad dziećmi

Oferujemy:

  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji
  • udział w kursie opłaconym przez niemiecką rodzinę
  • zapewnione ubezpieczenie na czas pobytu
  • praca ok. 30 godzin w tygodniu
  • zapewniony bezpłatny dojazd do Norwegii
  • prawo do płatnego 4 tygodniowego urlopu przy umowie roczne
  • oddzielny pokój
  • zapewnione wyżywienie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy aplikować poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 74954f7a9d04f712