€ na akord

Od czerwca 2019 dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek Vechta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Vechta
  • Opublikowany: 26 marca 2019 18:54

Bez języka pracodawca z Vechty poszukuje osób do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Ogłoszenie aktualne od czerwca 2019 z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Vechta.

Wynagrodzenie: na akord, gdzie jest płatne 2,60 – 2,70 Eur za 5 kilogramową skrzynkę.

Start: od czerwca 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne zbieranie truskawek na polu

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie płatne na akord – skrzynka 5 kilogramowa za 2,60 – 2,70 Eur;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie przez pracodawcę w cenie 5 Eur za dzień w hotelach kontenerowych – pokoje cztero- lub trzyosobowe;
  • raz w tygodniu możliwość wzięcia zaliczki;
  • pracownicy są dowożeni autobusem do pracy, jak i do sklepu.

Aplikacja:

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu:

0049 444 78 11 42 33

albo zgłoszenia można wysyłać na adres: justyna@beerenobst-moormann.de

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-niemcy-2019-przy-zbiorach-truskawek-bez-jezyka-vechta/

ID ogłoszenia: 7525c9a5713136c6