€ ok 8-9 euro netto/h

Niemy praca dla Polaków – monter klimatyzacji/wentylacji Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 15 stycznia 2014 00:03

Firma z Berlina obecnie rekrutuje na stanowisko: Monter klimatyzacji/wentylacji. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy montowaniu i serwisowaniu instalacji.

Stanowisko: Monter klimatyzacji/wentylacji

Lokalizacja: Berlin

Wynagrodzenie: ok 8-9 euro netto/h

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za montowanie i serwisowanie instalacji klimatyzacyjnych lub wentylacyjnych.
  • Zadaniem będzie montowanie przewodów i kanałów wentylacyjnych.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za montowanie zaworów grzybkowych, klap przeciwpożarowych.
  • Wsparcie procesów instalacji urządzeń wentylacyjnych.

Oczekujemy:

  • wykształcenie zawodowe techniczne
  • doświadczenie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • obycie w temacie
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • dodatkowym atutem będzie własny samochód

Oferta:

  • niemieckie warunki zatrudnienia, ubezpieczenie, składki, prawo do urlopu
  • wynagrodzenie- w postaci stawki podstawowej godzinowej oraz dodatków- w sumie ok 8-9 euro netto
  • bezpłatne zamieszkanie
  • poszukujemy pracownika na dłuższy czas

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie wiadomości z CV w języku niemieckim na adres: poznan@limes-consult.de – koniecznie z dopiskiem MONTER WENTYLACJI/NIEM

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/monter-wentylacji-klimatyzacji-niemcy-berlin-umowa-o-prace-warunki-niemieckie-2159880.html

ID ogłoszenia: 29252d538ad9a9b8