€ 12.50 euro

Niemcy praca w budownictwie TAPECIARZ-MALARZ Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 10 lipca 2013 01:44

Firma remontowa z Frankfurtu nad Menem poszukuje osób do pracy w Niemczech w budownictwie na stanowisko malarz-tapeciarz. Do zadań będzie należało tapetowanie oraz malowanie pomieszczeń mieszkalnych.

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku już od 16 lat. Obecnie szukamy pracownika na stanowisko :
MALARZ/ TAPECIARZ

OBOWIĄZKI:
• Tapetowanie pomieszczeń mieszkalnych
• Malowanie pomieszczeń mieszkalnych
• Lakierowanie drzwi, okien i ram drzwiowych
• Szpachlowanie, ścieranie, gruntowanie

WYMAGANIA :
• Doświadczenie w tapetowaniu, wykonywaniu robót wykończeniowych
• Znajomość J.NIEMIECKIEGO w stopniu komunikatywnym
• Mile widziane prawo jazdy, własny samochód
• Gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę na czas nieokreślony
• Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
• Organizację przejazdu i zakwaterowania
• Indywidualną pomoc na miejscu przez polskojęzyczną osobę z ramienia firmy

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV w j. niemieckim wraz ze zdjęciem oraz z klazulą dotyczącą ochrony danych osobowych, lub o kontakt telefoniczny 71 366 60 81, 71 366 64 55

ID ogłoszenia: 13851da921e92147