€ 7,89/7,00 euro brutto

Niemcy Praca w Sortowni butelek dla grup (Warstein – Dortmund)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Warstein
  • Opublikowany: 20 listopada 2012 12:01

Ogłoszenie dotyczące fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu butelek dla grup na stanowisko „pracownik sortowani” zostało zamieszczone przez legalnie działającą agencję pośrednictwa pracy w Niemczech „EuropaJOB”:

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455,
poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Pracownik sortowni butelek (grupa) w Warstein

Praca w okolicach Dortmund, w sortowni butelek. Mile widziane grupy 4-5 osobowe, dysponujące własnym środkiem transportu.

Początek pracy: 26.11.2012 (poniedziałek)

Obowiązki:
– sortowanie butelek w magazynie
– układanie posortowanych skrzynek z butelkami na paletach
– zdejmowanie etykiet z butelek

Wymagania:
Mile widziane grupy 4-5 osobowe, dysponujące własnym środkiem transportu (w tym 1 osoba z znajomością języka niemieckiego na grupę)

– sprawność manualna
– doświadczenie w pracy przy sortowaniu butelek
– mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego (1 tłumacz na grupę)
– solidność, pracowitość, odpowiedzialność
– gotowość do wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
– legalną pracę
– zatrudnienie przez firmę Polską
– ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec
– stałą pracę
– wynagrodzenie 7,89 euro brutto (po wyrobieniu normy) lub 7,00 euro brutto (jeśli norma nie została wyrobiona)
– zagwarantowane zakwaterowanie (płatne przez pracownika)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: info@europajob.pl z dopiskiem “Warstein-sortownia” w tytule wiadomości

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 8750ab6a6cb49fd

6 komentarzy na “Niemcy Praca w Sortowni butelek dla grup (Warstein – Dortmund)”

  1. Witam bylibyśmy bardzo zainteresowani waszą ofertą „Warstein- sortowanie”. Jesteśmy grupą 4-osobową 2-ch mężczyzn i 2-wie dziewczyny. Jedna osoba posiada umiejętność komunikacji j. niemieckim w stopniu bardzo dobrym. Posiadamy własny środek transportu jesteśmy pracowici, solidni i odpowiedzialni gotowi na nowe doświadczenia. Bardzo prosze o kontakt na nr. 505 946 916 lub podanie kontaktu na adres e-mail monia-op-1991@o2.pl w celu skontaktowania się z wami. Z góry dziekuje.

  2. Witajcie,jezeli jest ktos zainteresowany z woj.zachodniopomorskiego dajcie znać.Moglibysmy wybrac sie grupowo.Pozdrawiam

    • witam jestem zaitresowany tym ogloszeniem prosil bym okontakt jesli jesto jeszce aktualne po marcin tomuj numer telefonu791483115

  3. Andrzej
    Telefon: +48 880 036 727
    +48 75 77 41141
    E-mail: andy.gr@op.pl
    Szanowni Państwo
    Zainteresowany jestem Waszą ofertą pracy.
    Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i oprogramowania: Windows, Office, Internet.
    Doświadczenie w handlu i w pracach magazynowych.
    Język niemiecki w stopniu podstawowym, w trakcie dalszej nauki.
    Prawo jazdy kat. b., własny transport.
    Doświadczenie w pracy w Niemczech, w grupie i w przemyśle.
    Dobra kondycja i sprawność fizyczna.
    Możliwość pracy od zaraz.
    Pełne zaangażowanie, chęci i motywacja do pracy.
    Zainteresowany jestem podobnymi ofertami pracy na terenie Niemiec: na magazynie, na produkcji i wszelkimi innymi.
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
    Andrzej

  4. Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy.
    Posiadam zespół składający się z 5 osób.
    Mamy własny transport, mamy doświadczenie w tej pracy, pracowaliśmy już w Niemczech w browarach w Radebergu.
    Wykonywaliśmy normy nałożone nam przez pracodawce.
    Mamy pełne zaangażowanie i chęć do pracy.
    Jesteśmy w wieku od 21 do 40lat.
    Mieszkamy w strefie przy granicznej niedaleko Zgorzelca.
    Pracę możemy podjąć od zaraz.
    E-mail: razag78@gmail.com
    telefon: 697530781

  5. Witam.
    Jesteśmy zainteresowani waszą ofertą. Jest nas czwórka.
    Posiadamy własny transport. Obecnie pracujemy przy logistyce w Pfungstad okolice Darmstad. Jesteśmy grupą ambitna która gotowa jest podjąć nową prace od zaraz.
    Jedna osoba posiada umiejętność komunikacji j. niemieckim w stopniu komunikatywnym.
    Nasz kontakt
    tel. 515109325
    E-mail: johana.1989@wp.pl