€ 1400 euro/m-c netto

Niemcy praca w restauracji od zaraz jako pomoc kuchenna bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 00:45

Propozycja zatrudnienia w restauracji hotelowej ze Stuttgartu dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz praca w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej oraz na zmywaku.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Start: od zaraz

Płaca: 1400 euro netto za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na stanowisku pomocy kuchennej w restauracji hotelowej
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie składników, porządkowanie kuchni oraz praca na zmywaku
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało dbanie o jakość składników dań oraz obsługa urządzeń kuchennych
  • inne bieżące zadania

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • szybkie uczenie się
  • motywacja do nabywania nowych umiejętności
  • możliwość pracy na różne zmiany
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w kuchni lub wykształcenie gastronomiczne

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na cały etat
  • pracę w Niemczech u rzetelnego pracodawcy
  • szkolenia wprowadzające
  • wsparcie koordynatora na początku pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysłania CV w języku polskim oraz niemieckim z aktualnym zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com

z dopiskiem: „Pomoc kuchenna, imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczeh-od-zaraz-pomoc-kuchenna-bez-jezyka-na-zmywaku-w-hotelu-stuttgart/

ID ogłoszenia: 85858ee90a297796