€ 5,940.00

Niemcy praca w Restauracji – kelner / kelnerka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lörrach, Wolfsburg, Bad Säckingen
  • Opublikowany: 15 listopada 2012 11:55

Oferty pracy w Niemczech dla pracowników restauracji – kelnerów i kelnerek od zaraz

Firma FlexBase GmbH oferuje swoim klientom indywidualne rozwiązania w zakresie doboru i zatrudnienia personelu. Naszymi klientami są firmy ze wszystkich sektorόw gospodarki, które zaufały naszym rozwiązaniom.

Aktualnie dla naszego Klienta- międzynarodowej sieci restauracji, poszukujemy Kandydatόw zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Pracownik Restauracji

Numer referencyjny: FB/12/2012
Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

• obsługa klientόw restauracji
• przygotowywanie i wydawanie posiłków
• utrzymywanie czystości restauracji: pomieszczeń, urządzeń, sprzętόw, narzędzi i naczyń

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• entuzjazm i zaangażowanie
• umiejętność pracy w zespole
• gotowość do podjęcia pracy na okres roku

Oferujemy:

• stabilne, legalne zatrudnienie w międzynarodowej sieci restauracji
• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę
• wynagrodzenie: 7,5 Euro brutto/h (1260 Euro brutto/miesiąc)
• dofinansowane wyżywienie: dzienna dieta 4,50 euro na zakup posiłku, napoje bezpłatne
• możliwość udziału w kursie językowym
• zakwaterowanie w korzystnej cenie
• atrakcyjny system premiowy: premia świąteczna i urlopowa
• pracę w wielokulturowym, międzynarodowym środowisku

Oferta dotyczy pracy stałej

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym FB/12/2012 na adres:

martyna.marcela@flex-base.com

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następujacej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997r. ; tekst jednolity: Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

FLEXBASE GMBH
Niederkasseler Lohweg 18 • 40547 Düsseldorf
0048 607 460 380
Besuchen Sie uns auch auf Facebook
www.flex-base.com

ID ogłoszenia: 52450a3a0edb021e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: FlexBase GmbH
  • Zarejestrowany od: 2 listopada 2012

Inne przedmioty dodane przez FlexBase GmbH

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez FlexBase GmbH »