€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa w ogrodnicwie przy pielęgnacji drzew pracownik fizyczny

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Opublikowany: 23 października 2013 11:48

Firma z Ingolstadt poszukuje pracownika fizycznego. Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla osób z doświadczeniem w ogrodnictwie do pielęgnacji i ścinania drzew. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do pielęgnacji drzew

Miasto: Ingolstadt, Niemcy

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca będzie polegała na wykonywaniu zadań za pomocą sprzętu = pilarki spalinowej/ sekatorów
  • Do zadań należeć będzie praca zespołowa, dbanie o prawidłowy przebieg ścinki.
  • Porządkowanie drewna, liści, czy gałęzi
  • Pakowanie, oraz przewóz ścinek i sprzetu

Wymagamy:

  • Język niemiecki na poziomie dobrym
  • 2 letnie doświadczenie
  • znajomość obsługi pilarki spalinowej
  • dobra kondycja fizyczna
  • poszukujemy osób które mogą pracować na wysokościach oraz posiadają doświadczenie ze sprzętem wspinaczkowym
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • w pierwszej kolejności będą rozpatrywane zgłoszenia osób zadeklarujących posiadanie samochodu.

Oferta:

  • Legalne zatrudnieni, przejrzyste warunki
  • Praca na umowę z Niemieckim pracodawcą
  • wynikające z umowy świadczenia i ubezpieczenie
  • zamieszkanie
  • dobra płaca
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
telefoniczna: 12 661 64 00
mailowa, CV w języku niemieckim ze zdjęciem prosimy przesłać na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Drzewa/Niemcy.

źródło:  http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-pielegnacji-drzew-2073379.html

ID ogłoszenia: 9452639b21d8e07