€ 1600 netto/mc

Niemcy praca bez znajomości języka pomoc kuchenna od zaraz w restauracji z Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 5 listopada 2020 20:33

Restauracja z Kolonii potrzebuje Polaków bez znajomości języka do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz dla pomocy kuchennej z bezpłatnym zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna w restauracji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 1600 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w firmie, która zajmuje się przygotowywaniem dań do diet pudełkowych;
  • pracownik będzie przygotowywał składniki, pakował gotowe produkty, a także dbał o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane, sumienne, odpowiedzialne i solidne wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach;
  • bezpłatne wyżywienie – śniadanie, obiad, kolacja oraz woda;
  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pełny etat;
  • elastyczny grafik;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Pomoc kuchenna, 11/2020 Kolonia

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 2185fa40a1fe2285