€ 2500€

Niemcy praca w Hambugu dla pracownika przemysłowego Frezer/Tokarz CNC

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 1 czerwca 2014 22:14

Oferujemy pracę w Niemczech dla pracowników przemysłowych jako Frezer/tokarz CNC. Ogłoszenie zatrudnienia w Hamburgu od zaraz dla osoby z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.
Naszym klientem jest niemiecka firma specjalizująca w produkcji części oraz maszyn w przemyśle budowlanym. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Frezer/Tokarz CNC (Siemens)
Miejsce pracy: Hamburg

Opis stanowiska
– programowanie maszyn CNC (Siemens)
– praca na dwie zmiany, 40 godz. w tygodniu
– ustawianie oraz obsługa maszyn

Wymagania
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– doświadczenie na stanowisku frezera
– prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy
– atrakcyjne wynagrodzenie ok. 13€ brutto/godz.
– umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
– zakwaterowanie
– opieka polskiego konsultanta
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 71 72 54 157 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres niemcy@holbern.pl wpisując w tytule MKFR/06/2014

ID ogłoszenia: 66253885e31cdcf3