€ od 1800 euro netto/mc

Niemcy praca w Erlangen dla kierowcy kat.D/autobusu przewóz osób

  • Kraj: Polska
  • Miasto: Erlangen
  • Opublikowany: 30 marca 2014 20:50

Firma przewozowa z Erlangen zatrudni kierowcę kat.D- autobusu. Oferta pracy w Niemczech przy przewozie osób, sprzedaży biletów. Obowiązkowo wymagane jest doświadczenie.

Stanowisko: Kierowca autobusu

Lokalizacja: Erlangen

Zarobki: od 1800 euro netto/mc

Obowiązki:

  • Wykonywanie przewozu osób.
  • sprzedawanie biletów pasażerom
  • pracownik będzie miał za zadanie sprawdzić stan pojazdu przed podróżą
  • Obowiązkiem będzie wykonywanie poleceń służbowych takich jak tankowanie lub utrzymywanie porządku w pojeździe.

Oczekiwania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.D
  • doświadczenie w pracy kierowcy autobusu
  • komunikatywność
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym- obowiązkowo
  • chęć do podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę
  • praca w systemie zmianowym
  • satysfakcjonujące zarobki
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc przy formalnościach lub poszukiwaniach zamieszkania

Aplikacja:
Zgłoszenie wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych należy przesłać na adres:

  • kontakt@personalservices24.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2173k8/

ID ogłoszenia: 97853383e7c19d04