€ 8,50 euro za godz. brutto

Niemcy praca w Dreźnie bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 23 czerwca 2015 21:08

Firma z Drezna zajmująca się produkcją spożywczą szuka od zaraz pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech przy pakowaniu wędlin dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– zadania związane są z pakowaniem wędlin do opakowań
– inne obowiązki to kontrolowanie jakości produktów
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali produkcyjnej

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy zmianowej
– zdolność do wykonywania zadań w szybkim tempie
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– wyjazd od zaraz
– pozostanie w Niemczech na okres 3 miesięcy
– zmotywowanie do pracy
– zdyscyplinowanie, punktualność, zaangażowanie

Oferujemy:
– oferujemy pracę bez konieczności posiadania doświadczenia i znajomości języka obcego
– szkolenia wprowadzające do zawodu
– zatrudnienie na 3 miesiące
– najlepszym pracownikom zapewniamy przedłużenie umowy
– wspieramy podczas szukania miejsca do zamieszkania
– oferta skierowana jest również dla grup

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się przez przesłanie CV (po polsku i niemiecku) ze zdjęciem na maila: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie wędliny od zaraz, Drezno. Imię, nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-drezno-pakowanie-wedlin/

ID ogłoszenia: 464558989a936545

1 odpowiedź na “Niemcy praca w Dreźnie bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin”

  1. WItam, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani, spełniamy wszystkie oczekiwania
    Numer kontaktowy: 609-760-701