€ od 12 Euro do 15 euro/h

Niemcy praca w budownictwie Suhl od zaraz pracownik ogólnobudowlany

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Suhl
  • Opublikowany: 23 września 2013 01:02

Firma budowlana z siedzibą w Suhl poszukuje pracownika ogólnobudowlanego. Oferta pracy fizycznej w Niemczech od zaraz w budownictwie przy pracach ogólnobudowlanych.

Stanowisko: Pracownik Ogólnobudowlany

Płaca: okres próbny 6 tygodni: 12 euro, normalna stawka po okresie próbnym wynosi 15 euro

Miejsce: Suhl

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych, np: montaż płyt gipsowo kartonowych, płytek, glazury, wykonywanie prac murarskich czy ciesielskich.

Wymagania:

  • Posiadanie działalności gospodarczej- niemieckiej lub polskiej, lub założenie bezpośrednio przed podjęciem pracy
  • wymagamy od pracownika fachowości, bycia złotą rączką
  • samodzielność
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w budowlance Niemieckiej
  • posiadanie samochodu
  • brak nałogów

Oferta:

  • zamieszkanie zapewnione w hotelu, koszt 250 euro miesięcznie- płatne na początku. Pokój jednoosobowy, łazienka, lodówka, dostęp do kuchni, pralki, tv oraz internet dodatkowo płatne
  • wypłaty w systemie co 2 tygodnie
  • dla chętnych istnieje początkowo możliwość pobrania zaliczki co tydzień
  • tygodniowo ok 50 h pracy- możliwość pracy w soboty
  • narzędzia potrzebne do pracy gwarantuje zleceniodawca

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefonicznie:
797 529 230

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-ogolnobudowlany-d-98527-suhl-od-zaraz-id193136.html

ID ogłoszenia: 515523f68f364fd0

3 komentarze na “Niemcy praca w budownictwie Suhl od zaraz pracownik ogólnobudowlany”

  1. Jestem zainteresowany lecz nie znam jezyka i nie mam dzialalnosci,prosze o info moze moge dołączyć do kogoś kto zna jezyk Niemiecki.Pozdrawiam

  2. Witam, mam otwartą gewerbe, duże doświadczenie. Język znam bardzo słabo

  3. prosze o kontakt 503 814 719