€ do ustalenia

Niemcy praca w budownictwie przy remontach dla grup bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 8 listopada 2013 17:28

Poszukiwana grupa pracowników w Lipsku przy remontach. Oferta pracy w Niemczech- budownictwo dla zespołu z malarzem, murarzem, stolarzem, bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowiska: Grupa 4-5 os. do remontów, Murarz, Malarz

Miejsce: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:

  • Szukamy grupy w której znajdą się osoby które będą odpowiedzialne za:
  • wykonywanie prac murarskich- przy robotach rozbiórkowych
  • wykonywanie zadań malarskich tak jak: malowanie, tapetowanie oraz szpachlowanie ścian
  • kładzenie płytek, tynkowanie
  • wykonywanie wszelkich prac związanych ze stolarstwem, remonty schodów drewnianych, szlifowanie i nakładanie farby.

Wymagamy:

  • posiadanie Niemieckiej lub Polskiej działalności gosp.
  • numer NIP
  • od każdego pracownika oczekujemy posiadania dowodu osobistego, oraz złożenia kopii dokumentów
  • posiadanie zaświadczenia A1 ZUS, lub formularz wniosku A1
  • wymagamy posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej

Aplikacja:

  • Osoby ze znajomością języka niemieckiego prosimy o kontakt telefoniczny: +4934130397840

Osoby chętne do podjęcia tej pracy bez znajomości języka niemieckiego prosimy o kontakt mailowo: immleipzig@hotmail.com

źródło:http://www.poloniusz.pl/o1-20jc68/

ID ogłoszenia: 646527cec7f97a78

6 komentarzy na “Niemcy praca w budownictwie przy remontach dla grup bez znajomości języka”

  1. jestem zainteresowany tą oferta 515589651

  2. Jestem zainteresowany wasza oferta. Mam duze doswiadczenie w pracach budowlanych. przez bardzo długi czas pracowałem na budowach w Niemczech. Jestem dyspozycyjny i rzetelny. Prosze o kontakt + 94 513033968

  3. Witam. Jestem zainteresowany. Mam doświadczenie. Bez nałogów. Proszę o kontakt pod numer +48 884007777

  4. Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy 793295741

  5. bogdan krempuła na 26 listopada 2013 @ 17:46

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy.Mam prawo jazdy kat b .Mój numer tel 698302104 lub 914615216.Proszę o kontakt 🙂 ..

  6. Witam jeste zainteresowany ta oferta pracy mam doswiadczenie w pracach budowlanych podaje do siebie kontakt kiler23@poczta.fm lub tel 15166453506