od 1400 € netto (na rękę) €

Niemcy praca w budownictwie jako Monter drzwi i okien od zaraz, Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zerbst/Anhalt
  • Lista: 18 lipca 2017 03:06

Firma z okolic Magdeburga poszukuje monterów drzwi i okien chętnych od zaraz do podjęcia ppracy w Niemczech. Zatrudnienie w budownictwie dla osób z co najmniej podstawową znajomością języka.

Aktualnie dla niemieckiej firmy z branży budowlano-metalowej, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Monter drzwi i okien
Miejsce pracy: Zerbst/Anhalt (okolice Magdeburga), Niemcy

Wymagamy:
- doświadczenia przy montażu drzwi i okien,
- podstawowej znajomości języka niemieckiego (umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy).

Obowiązki:
- montaż oraz demontaż okien i drzwi z aluminium.

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach – niemiecki Pracodawca,
- pełen etat,
- długoterminowe zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
- składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę,
- przygotowanie dokumentów aplikacyjnych i innych formalności w j. niemieckim.

Wyślij swoje CV na adres niemcy@irkl.pl
lub zadzwoń tel. 533 397 200

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.
Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

ID Ogłoszenia: 3815966594d36b56

161 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj