€ 12 euro

Niemcy praca w budownictwie dla Polaków malarz-tynkarz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 20 marca 2014 00:10

Poszukujemy pracownika z doświadczeniem do pracy w Niemczech w budownictwie. Zatrudnienie w Stuttgartcie na stanowisku malarz-tynkach przy wykończeniach i remontach.

Stanowisko: Malarz-tynkarz

Lokalizacja: Stuttgart

Zarobki: 12 euro

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie wykończeń oraz prac remontowych.
  • Do zadań należeć będzie malowanie, tapetowanie, szpachlowanie.

Oczekujemy:

  • znajomość różnych technik tapetowania oraz malowania
  • język niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • posiadanie wykształcenia kierunkowego
  • obowiązkowo doświadczenie w podobnej pracy
  • samodzielne zorganizowanie sobie zamieszkania
  • samodzielność
  • pracowitość
  • dobre zorganizowanie

Oferta:

  • dobre zarobki

Aplikacja:
CV prosimy przesłać pocztą elektroniczną:

  • barbara.witwicka@onet.eu

Telefonicznie- od poniedziałku do piątku 9-17: + 48 531 013 713

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/budownictwo-architektura/malarz-tynkarz,618070.html

ID ogłoszenia: 841532a2741dfe84