€ 2300-2700 brutto/mc

Niemcy praca w Berlinie od zaraz na produkcji pizzy bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2020 18:33

Fabryka z Berlina poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na produkcji pizzy. Zatrudnienie dla pracowników produkcji bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 – 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • na początku pracownik przejdzie szkolenie z zasad BHP, obsługi maszyn itp.;
  • zadania będą przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem, np. obsługa urządzeń, mycie pojemników, porcjowanie składników oraz dbanie o ciągłość produkcyjną;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez kierownika.

Wymagania:

  • samodyscyplina;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • pełna samodzielność;
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

  • próbną niemiecką umowę z opcją jej przedłużenia;
  • ubezpieczenie zarówno dla pracownika, jak i jego rodziny;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € na mc od osoby;
  • odzież roboczą oraz środki ochronne.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres  e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. prod/b1/08/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 4195f4d24b129f7f