€ 15/h

Niemcy praca – technik klimatyzacji, monter urządzeń chłodniczych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ellwangen
  • Opublikowany: 15 lutego 2013 12:15

Aktualne oferty pracy w Niemczech dam pracę – dla monterów urządzeń chłodniczych, klimatyzacji. Ogłoszenie dotyczy pracy tymczasowej na terenie Niemiec dla osób ze znajomością języka.

Obecnie dla naszych niemieckich Klientów, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Technik klimatyzacji / Monter urządzeń chłodniczych

Zakres obowiązków:

• Przeprowadzanie instalacji rur i kabli

• Lutowanie rur z miedzi

• Podstawowa znajomość elektryki/automatyki

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o niemieckie kontrakty

• W pełni legalną pracę

• Możliwość rozpoczęcia pracy praktycznie od zaraz

• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

• Płatne nadgodziny

Wymagania:

• Kilkuletnie doświadczenie (najlepiej również w Niemczech)

• Dobra znajomość j. niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY!

• Motywacja do pracy

CV prosimy przesyłać na rekrutacja@mondi-polska.pl

Oferta jest ofertą pracy tymczasowej

Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, tworzącym długofalowe relacje z Klientami a także przyjazną Agencją Zatrudnienia dla naszych Pracowników.

Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. należy do niemieckiej grupy kapitałowej, która już od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa poprzez wynajem personelu i jego rekrutację, w szczególności dla takich branż jak przemysł, logistyka i administracja. Posiadamy 21 oddziałów w Niemczech i Polsce. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

ID ogłoszenia: 217511df6b4a8fa7