€ 9,19 euro brutto

Niemcy praca Stuttgart od zaraz przy produkcji opakowań drewnianych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 25 listopada 2013 01:45

Firma z branży stolarskiej ze Stuttgartu poszukuje pracownika fizycznego. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy produkcji opakowań drewnianych od zaraz. Pracodawca oczekuje znajomości języka w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce: Stuttgart

Zarobki: 9,19 euro brutto

Liczba miejsc: 5

Zadania:

  • Praca przy wspieraniu procesów produkcyjnych w firmie z branży stolarskiej.
  • Do zadań pracownika będzie wykonywanie zadań przy opakowaniach drewnianych takich jak: skrzynie i palety.

Oczekujemy:

  • komunikatywna znajomość języka
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • przynajmniej roczne doświadczenie w tej branży
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie auta

Oferta:

  • Praca przez 5-6 dni w tygodniu, ok 40-50h pracy
  • ubezpieczenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia- transgraniczne delegowanie

Aplikacja:
Na to stanowisko można aplikować na stronie:

ID ogłoszenia: 207528f24eab3beb

10 komentarzy na “Niemcy praca Stuttgart od zaraz przy produkcji opakowań drewnianych”

  1. Ania i Sonia na 25 listopada 2013 @ 09:08

    Jesteśmy zainteresowane pańską ofertą .
    Jesteśmy zdolne do pracy od zaraz .
    Prosimy o kontakt
    Z góry dziękujemy !

  2. WITAM JESTEM ZAINTERESOWAM PAŃSTWA OFERTĄ I GOTOWY NA WYJAZD OD ZARAZ JESTEM Z ZAWODU STOLARZEM , DZIĘKUJĘ I CZEKAM NA INFORMACJE . NR . TEL. 726759543

  3. witam serdecznie jesem zainteresowany i bardzo zalezy mi na tej pracy moj tel 502542784 lub mail tiger317@interia.pl z gory dziekuje.

    • witam pracowalem przy produkcji palet i roznego rodzaju opakowan y gory dziekuje i prosze o rozpatrzenie mojej kandydatury 502542784 lub mail tiger317@interia,pl

  4. Jestem bardzo zainteresowany ta oferta. Moj niemiecki jest na pozoimie komunikatywnym. Moge podjac prace od zaraz

  5. Jestem bardzo zainteresowany ta oferta. Moj niemiecki jest na poziomie komunikatywnym.Mge podjac prace od zaraz. Moj e-mai adrian-ask@wp.pl

  6. Witam jestem zaintreresowany panska oferta. Obecnie przebywam na terenie Niemiec posiadam rowniez swoj samochód. Jesli moja kandydatura bedzie pozytywnie rozpatrzona to prosze o kontak meilowy pod adres m.mary86@interia.pl badz telefoniczny 00491517127729
    Pozdrawiam.

  7. Jestem gotowych pracy proszę o kontakt 48666845760

  8. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY WASZĄ OFERTĄ MAM DOŚWIADCZENIE STOLARSKIE NIEMIECKI KOMUNIKATYWNY tel. 530290950

  9. Sławomir Fijał na 28 listopada 2013 @ 22:39

    Witam.

    Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. Z zawodu jestem stolarzem, lakiernikiem meblowym . Posiadam długoletnie doświadczenie w pracy w Niemczech i Holandii . Język niemiecki opanowałem w stopniu komunikatywnym . Proszę o kontakt telefoniczny pod numer 530290950 albo pod adres e-mail slawek.fijal@wp.pl

    Pozdrawiam.