€ 9.00 euro brutto/godz

Praca Niemcy sortowacz mięsa pracownik magazynu przy pakowaniu Bobingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bobingen, Bawaria
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2013 21:54

Magazyn z Bobingen w Bawarii potrzebuje Sortowaczy pracowników magazynu przy produkcji i pakowaniu mięsa. Praca w Niemczech na pełny etat ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: sortowacz/pracownik magazynu
Miejsce pracy: Bobingen, Bawaria
Płaca: 9.00 euro brutto/godz
Wymiar pracy: na pełen etat

Zadania: Wykonywanie wszelkich prac magazynowych, np: przygotowanie towaru do wysyłki, pakowanie, skanowanie produktów, prowadzenie ewidencji

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy produkcji mięsa
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • posiadanie prawa jazdy, własnego samochodu
  • dokumenty uprawniające do obsługi wózka widłowego

Oferujemy:
Możliwość podjęcia stałej pracy na umowę o prace w pełnym wymiarze godzin

Aplikacja:

CV w języku nimieckim prosimy przesyłać na maila: a.uberman@wup.zgora.pl
w tytule prosimy dopisać :”sortowacz/pracownik magazynu 10000-1100595504-S”
Źródło: http://www.eures.praca.gov.pl/index.php?option=com_oferty&akcja=szczegoly_zagranica&o=1347

ID ogłoszenia: 345520e74a52def7