€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech Ślusarz w Görlitz przy granicy z Polską dla polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Görlitz
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2013 23:36
Praca w Niemczech Ślusarz w Görlitz przy granicy z Polską  dla polaków

Firma z Niemiec zatrudni osoby w Görlitz, przy granicy z Polską na stanowisko Ślusarza. Oferta stałej pracy w Niemczech dla polaków ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Ślusarz
Miejsce: Görlitz, przy granicy z Polską

Obowiązki:
Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało przygotowywanie instalacji oraz odpowiednich zespołów części np. klimatyzacji, okien, drzwi, wentylacji, wody grzewczej czy baterii urządzeń. Wszystkie prace wiążą się z użyciem specjalistycznych urządzeń

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika budowy oraz przy projektowaniu wnętrz pojazdów szynowych,
  • umiejętności analityczne
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • motywacja do pracy, odpowiedzialność oraz rzetelność
  • zręczność przy wykonywanych zadaniach
  • doświadczenie w pracy na wysokościach lub zbrojeniach
  • gotowość do zmian miejsca pracy

Zapewniamy:

  • Możliwość podjęcia pracy na stałe
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.
Źródło:http://www.pracuj.pl/praca/slusarz-gorlitz,oferta,3043552

ID ogłoszenia: 633520792c5d3320