€ 6,50 euro/h brutto

Niemcy praca sezonowa w szklarni przy zbiorach warzyw od zaraz bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wurzen
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2014 01:06

Poszukujemy pracowników do szklarni z Wurzen do zbioru pomidorów i papryki. Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Lokalizacja: Wurzen

Zarobki: 6,50 euro/h brutto

Obowiązki:

  • Zadania w szklarni przy uprawie i zbiorach warzyw.
  • W tych szklarniach uprawiane są główni pomidory i papryka.
  • Do zadań pracownika należeć będzie sortowanie oraz pakowanie warzyw.

Oczekiwania:

  • motywacja do fizycznej pracy
  • dobra sprawność i siła fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • atutem będzie doświadczenie w pracy przy warzywach szklarniowych
  • osoby które mogą przyjechać swoim samochodem będą miały pierwszeństwo podczas procesu rekrutacji

Oferujemy:

  • praca na podstawie umowy z niemiecką agencją
  • zatrudnienie sezonowe na okres 2 miesięcy
  • zapewnione bezpłatne miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zgłoszeniem prosimy o przesłanie wiadomości z CV za pomocą poczty elektronicznej na podany poniżej adres e-mail

kontakt: polnische-arbeiter@clerk.com z dopiskiem Nr. ref.: pa/044/14

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowe-oferty-pracy-w-niemczech-zbiory-warzyw-szklarni-od-zaraz-wurzen/

ID ogłoszenia: 75453f3becfcd58c

4 komentarze na “Niemcy praca sezonowa w szklarni przy zbiorach warzyw od zaraz bez języka”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany pracą
    Proszę o kontakt 0048661977913

  2. Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem osoba wytrwalą, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w zbiorach. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinga-zbiory@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  3. piotrek 31 lat na 27 sierpnia 2014 @ 13:19

    Szybki silny zainteresowany tel, 662-795-482

  4. WANDA OLEKSIEWICZ na 28 sierpnia 2014 @ 19:36

    jestem zainteresowana tą ofertą mam doświadczenie w pracy przy papryce pomidorach proszę o telefon 883285789