€ do ustalenia

Niemcy praca sezonowa w szklarni przy zbiorach kwiatów od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 23 lipca 2015 01:23

Szukamy osób chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy pielęgnacji i zbiorach kwiatów w szklarni. Ogłoszenie z okolic Lipska od zaraz bez znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik do zbioru kwiatów

Lokalizacja: okolice Lipska, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

Osoba zatrudniona będzie pracowała w szklarni przy pielęgnacji i zbiorze kwiatów.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak problemów ze zdrowiem
  • umiejętność sprawnego zorganizowania się
  • obowiązkowość
  • niezawodność
  • punktualne stawianie się w pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe w Niemczech
  • rzetelne szkolenie
  • pomoc w pierwszych dniach oraz w zaaklimatyzowaniu się i kwestiach urzędowych na miejscu
  • zatrudnienie legalne z ubezpieczeniem oraz składkami

Aplikacja:

Uwaga! Firma zatrudniająca przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne w Polsce (Poznań). Kandydat musi stawić się na rozmowie osobiście. Poniesione koszty za przejazd nie będą zwracane.

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „Niemcy praca w szklarni, okolice Lipska”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 43855afb4523a6aa

1 odpowiedź na “Niemcy praca sezonowa w szklarni przy zbiorach kwiatów od zaraz Lipsk”

  1. Witamy jestesmy zainteresowani wspolpraca prosimy o kontakt tel 4915217590637