€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa w sadzie przy zbiorach jabłek od sierpnia Rostock 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2015 13:05

Sad z Rostock poszukuje pracowników fizycznych do zbioru jabłek od sierpnia 2015. Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie skierowane jest dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik do zbioru jabłek

Lokalizacja: Rostock

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: praca od sierpnia na ok. 2,5 miesiąca

Opis stanowiska:

  • Praca sezonowa w sadzie przy zbiorach jabłek. Pracownik będzie korzystał w tym celu z wiaderka, drabiny oraz chwytaka.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy zbiorach
  • zmotywowanie, duże pokłady energii
  • możliwość podjęcia pracy od sierpnia na ok 2,5 miesiąca
  • gotowość do podjęcia pracy sezonowej

Oferujemy:

  • zapewnione bardzo dobre warunki zamieszkania z dostępem do internetu oraz telefonu
  • pracodawca zapewnia bezpłatne przejazdy pomiędzy sadem a miejscem pracy
  • zatrudnienie na umowie z niemieckim pracodawcą
  • pracę tymczasową

Aplikacja:
Prosimy o kontakt mailowy na poniżej podany adres:

  • find-work.1186439@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-do-zbioru-jablek-id281494.html

ID ogłoszenia: 202553820d5479b2