€ 7,40 euro/h

Niemcy praca sezonowa przy zbiorach jabłek bez języka od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 28 września 2015 22:17

Zatrudnimy od zaraz pracowników sezonowych bez znajomości języka niemieckiego przy zbiorach owoców z okolic Stuttgartu. Praca w Niemczech dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 7,40 euro/h
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik będzie zobowiązany do zbierania owoców (jabłka, gruszki, śliwki)
– pracodawca zleca również wykonywanie takich zadań jak: sadzenie drzewek czy praca na roli

Wymagania:
– wytrzymałość organizmu na zmienne warunki pogodowe
– doświadczenie przy zbiorach jest mile widziane
– zatrudniamy jedynie kandydatów nieposiadających nałogów
– zaangażowanie w wykonywane zadania
– należy pamiętać o zabraniu śpiwora, poduszki, sztućców, odpowiedniej odzieży i obuwia itp.
– siła fizyczna
– dobre zdrowie
– chęć podjęcia pracy za granicą na 2-3 miesiące

Oferujemy:
– podpisanie niemieckiej umowy z pracodawcą
– w tygodniu ilość przepracowanych godzin waha się od 48 do 60
– dzień wolny bądź dwa w zależności od zapotrzebowania
– zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych (3 euro za dzień)
– dostęp do aneksu kuchennego oraz toalety i pryszniców
– odpowiedzi na pytania

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do aplikowania poprzez stronę: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/sady/

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-sezonowa-praca-niemcy-stuttgart-przy-zbiorach-jablek-gruszek-i-sliwek/

ID ogłoszenia: 44356093e00ecdf9

2 komentarze na “Niemcy praca sezonowa przy zbiorach jabłek bez języka od zaraz Stuttgart”

  1. witam jestem zainteresowany oferto pracy . jestem zetelnym pracownikiem,bez nalogow..Pracowalem przy zbiorach w Cholandi i jestem gotow do wyjazdu w każdej chwili. Proszę o kontakt pod nr.telefonu 721155042

  2. Grażyna Drewniak na 15 maja 2016 @ 05:49

    jes 502 037 618tem zainteresowana praca pracowałam przy zbiorach jabłek jak i gruszek