€ 6 euro/h brutto

Niemcy praca sezonowa od zaraz przy zbiorach bez języka Springe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Springe
  • Opublikowany: 25 czerwca 2014 22:01

Od zaraz szukamy 250 pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Oferta ze Springe bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie od lipca.

Stanowisko: Pracownik do zboru
Lokalizacja: Niemcy, Springe
Wynagrodzenie: 6 euro/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należał zbiór truskawek bez względu na panujące warunki pogodowe. Praca w pozycji klęczącej dla osób zdrowych.

Wymagania:
– wysoka wytrzymałość fizyczna
– doświadczenie w tej branży będzie dodatkowym atutem
– zdyscyplinowanie, wysoka motywacja
– przyjazd autem będzie mile widziany

Oferujemy:
– zatrudnienie na okres 2 miesięcy
– miejsce noclegowe w kontenerach odpłatne 3,50 euro za 24h
– wynagrodzenie akordowe bądź za godz.
– wypłaty w terminie
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o aplikowanie za pomocą maila: info@erdbeerhof-sander.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowe-oferty-pracy-w-niemczech-zbiory-truskawek-od-zaraz-lipiec-2014/

ID ogłoszenia: 92153ab1fb23b5bc

4 komentarze na “Niemcy praca sezonowa od zaraz przy zbiorach bez języka Springe”

  1. Witam , poszukuje pracy sezonowej . Mam 17 lat jestem zdrowy i wytrzymaly . Wiem co to praca poniewaz od dawna samemu zarabiam na wlasne przyjemnosci . Prosze o kontakt mailowy kajojek03@wp.pl . Czekam na odpowiedz . Pozdrawiam .

  2. Jesteśmy w 4 osoby zainteresowane tą ofertą.Pilnie szukamy pracy.Prosimy o kontakt 783027569

  3. Chciałbym zapytrać czy są jeszcze wolne miejsca ,

  4. Jesteśmy w 5 osób zainteresowani (3 kobiety, 2 mężczyzn). Mamy doświadczenie w pracy przy zbiorach.Troje z nas posiada prawo jazdy, dlatego przyjechalibyśmy własnym samochodem. Prosimy o kontakt 781937861