€ 8 euro brutto za godzinę

Niemcy praca sezonowa od zaraz dla pomocników w leśnictwie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 1 marca 2015 22:17

Szkółka leśna spod Berlina zatrudni od zaraz 2 Polaków do sezonowej pracy w Niemczech w charakterze pomocnika. Oferta dla pracowników fizycznych przy pielęgnowaniu i ścinaniu roślin.

Stanowisko: Pomocnik

Termin: praca od zaraz do listopada 2015

Miejsce pracy: okolice Berlina

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Wynagrodzenie: 8 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Wszelkie pomocnicze prace w szkółce leśnej spod Berlina.
  • Obowiązkiem będzie między innymi zajmowanie się pielęgnowaniem roślin.
  • Pracownik zgodnie z poleceniem będzie zajmował się wycinką, pakowaniem oraz załadunkiem na samochód.
  • Prace porządkowe oraz inne zadania zlecone przez pracodawcę.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz do listopada bieżącego roku
  • zdyscyplinowanie
  • dobra kondycja
  • pracodawca wymaga od 1 osoby znajomości języka niemieckiego (zatrudnione będą 2 osoby, druga nie musi znać języka)
  • mile widziane będzie doświadczenie przy pracy w szkółce leśnej

Oferujemy:

  • zorganizowane bezpłatne zamieszkanie
  • zapewnione zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • praca bez pośredników, umowa będzie podpisana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji na poniżej podany adres kontaktowy.

e-mail: topjob@onet.pl

źródło:

ID ogłoszenia: 71554f3686f431e2

1 odpowiedź na “Niemcy praca sezonowa od zaraz dla pomocników w leśnictwie Berlin”

  1. ROBERT SZYMANSKI na 14 marca 2015 @ 08:53

    jestem zainteresowany prosze o kontakt 604697138