€ 6,40 euro brutto/h

Niemcy praca sezonowa od zaraz bez języka przy zbiorach śliwek Kamenz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kamenz
  • Opublikowany: 28 września 2014 20:51

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy zbiorach śliwek. Zatrudnienie w sadzie z okolic Kamenz od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 8

Zarobki: 6,40 euro brutto/h

Lokalizacja: okolice Kamenz

Obowiązki:

  • Zbiory owoców z drzew
  • przeprowadzanie wstępnej segregacji ze względu na klasy owoców
  • pakowanie do skrzynek
  • pracownicy mogą również zostać oddelegowani do zabezpieczania drzewek na okres zimowy

Oczekujemy:

  • gotowość do pilnego wyjazdu
  • sprawność fizyczna
  • duża zręczność
  • wytrzymałość na zmienną pogodę
  • zabranie ze sobą ciepłej oraz nieprzemakalnej odzieży
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • atutem będzie posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz do ok 10 listopada 2014
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie z dostępem do łazienki i aneksu kuchennego
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres. Wiadomość prosimy zatytułować: „Nr. ref.: pa/056/14”

kontakt: polnische-arbeiter@clerk.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-sliwek-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-kamenz/

ID ogłoszenia: 123542723ce78392