€ 10000 PLN brutto/mc

Niemcy praca sezonowa od maja 2021 przy zbiorach truskawek bez języka w Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rövershagen
  • Opublikowany: 30 listopada 2020 16:31

Od maja 2021 możliwość rozpoczęcia sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Rövershagen przy zbiorach truskawek bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Rövershagen.

Wynagrodzenie: 10000 PLN brutto na mc, a za inne prace, takie jak pielenie – 9,60 € netto na godz.

Start: od maja 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca będzie wykonywana na polu, gdzie zadaniem będzie zbieranie owoców miękkich, a także wykonywanie zadań dodatkowych, czyli pielenie.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • bezpieczne miejsce pracy;
  • zakwaterowanie, śniadanie oraz obiad w cenie 10 €;
  • darmową usługę prania, dostęp do Internetu po wi-fi i możliwość wypożyczenia dobrej jakości odzieży przeciwdeszczowej;
  • aplikację na telefon, która pozwala śledzić swoje wyniki pracy;
  • pracę od maja 2021;
  • zatrudnienie na przynajmniej 50 dni, ale też jest możliwość pracy przez 3 miesiące.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

  • 94 36 62 712 – od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 14.00;
  • +48 606 287 948 – we wtorki i czwartki od 20.00 do 21.00.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-2021-przy-zbiorach-truskawek-bez-jezyka-rovershagen/

ID ogłoszenia: 2265fc4fac3816ea