€ na akord

Niemcy praca sezonowa od maja 2015 zbiory warzyw bez języka Friedland

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Friedland
  • Opublikowany: 12 listopada 2014 23:18

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach warzyw szklarniowych we Friedland. Oferta bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia od maja 2015 dla par i grup.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Lokalizacja: Friedland

Termin: od maja 2015

Zarobki: na akord

Obowiązki:

  • Podstawowe zadania to zbiory warzyw szklarniowych takich jak: pomidory, ogórki, papryka.
  • Zadania dodatkowe: pielęgnacja roślin, nawożenie, podlewanie, obrywanie liści, podwiązywanie pędów.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja i wytrzymałość fizyczna
  • posiadanie własnego auta
  • zaleta będzie doświadczenie w pracy przy uprawie i zbiorach warzyw szklarniowych
  • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego

Oferta:

  • zapewnione zamieszkanie na koszt pracownika
  • bezpłatne ubezpieczenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z pracodawcą
  • dobre zarobki
  • dodatki do stawki podstawowej

Aplikacja:

Wyłącznie poprzez stronę: http://bit.ly/10NFbwb

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-zbiory-warzyw-szklarniowych-od-maja-2015-friedland/

ID ogłoszenia: 4454638866810f1

3 komentarze na “Niemcy praca sezonowa od maja 2015 zbiory warzyw bez języka Friedland”

  1. jestem zainteresowana tą ofertą. Proszę o odpowiedz

  2. Witam jestem zainteresowany pracom mam doświadczenie przy zbiorach i pracach sezonowych posiadam własny samochód i prawo jazdy jestem osobą zdecydowaną i pracowitą tel +48729464342

  3. Witam jestem zainteresowana panstwa oferta pracy.Prosze o kontakt
    nr:666718604