€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa na magazynie Ulm od zaraz bez znajomości języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Opublikowany: 19 grudnia 2013 21:45

Pilnie poszukujemy kandydatów bez znajomości języka niemieckiego na magazynie z Ulm, Lipska i Hörselgau. Sezonowa praca w Niemczech przy komisjonowaniu w okresie 26.12 do 31.12.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Ulm, Lipsk, Hörselgau

Zarobki: 15 euro za dzień oczekiwania, pracownik otrzyma bonus za przyjazd w dniach 26.12 do 31.12 w wysokości 60 euro

Termin: praca sezonowa w okresie 26.12 do 31-12

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny głównie za komisjonowanie towarów zgodnie z zamówieniem na magazynie.
  • Do zadań należeć będą inne prace magazynowe zlecone przez pracodawcę.

Oczekujemy:

  • Możliwość podjęcia pracy pomiędzy 26 a 31.12
  • przyjazd do Niemiec własnym autem
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia we wcześniejszej pracy na magazynie- jednak nie jest to obowiązkowe

Oferta:

  • niemieckie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie
  • szkolenie przed podjęciem pracy
  • wsparcie rezydenta
  • pracodawca zobowiązuje się do zwrotu kosztu przejazdu

Aplikacja:
poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-w-okresie-26-12-31-12-ulm-h%C3%B6rselgau-lipsk,oferta,3212360

ID ogłoszenia: 75552b2b8e9d56f4

4 komentarze na “Niemcy praca sezonowa na magazynie Ulm od zaraz bez znajomości języka niemieckiego”

  1. Witam,jestem zainteresowany ofertą pracy,dyspozycyjny,bez nałogów,posiadam samochód tel.724513118

  2. Jestem zainteresowana ofertą,mogę podjąć prace od zaraz tel.511525097

  3. chęć podjęcia pracy na 23 grudnia 2013 @ 13:35

    Jestem zainteresowany panstwa oferta chec podjecia pracy chocby od zaraz mam 26 lat znam troche język niemiecki i mieszkam na granicy z niemcami muj numer telefonu to 503 709 612

  4. jestem zainteresowany waszą ofertą jestem dyspozycyjny uczciwy,sumienny muj nr 739074193