€ 9,50 euro za godzinę brutto

Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach winogron Karlsruhe od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Opublikowany: 17 października 2016 20:10

Oferta sezonowego zatrudnienia w winnicy z Karlsruhe dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Praca w Niemczech od zaraz przy zbiorach winogron z zakwaterowaniem oferowanym bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce: Karlsruhe, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,50 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 6

Czas trwania umowy: 2-3 tygodnie

Opis stanowiska:

  • praca polega na ścinaniu kiści winogron za pomocą sekatora oraz układanie ich w koszach
  • pracownik wykonuje także drobne prace porządkowe

Wymagania:

  • siła i sprawność fizyczna
  • zręczność
  • możliwość pracy od zaraz na 2 lub 3 tygodnie
  • możliwość zabrania ciepłych ubrań
  • zaletą będzie doświadczenie w zbieraniu winogron

Oferujemy:

  • bezpłatne miejsce do zamieszkania w pensjonacie w komfortowych warunkach
  • pracę od zaraz
  • wsparcie w organizacji transportu na miejscu

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende@europe.com z dopiskiem „zbiory-winogron10/16”.

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-winogron-od-zaraz-karlsruhe-z-zakwaterowaniem/

ID ogłoszenia: 9035804f9f027e3c