€ 6,5 euro/h brutto

Niemcy praca sezonowa bez języka od zaraz na zmywaku dla pomywacza 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 9 marca 2014 22:57

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta na stanowisku pomywacza. Zatrudnienie od zaraz na dwa miesiące.

Stanowisko: Pracownik na zmywaku
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: 6,5 euro/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało zmywanie naczyń i dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
– przestrzeganie zasad czystości
– szybkość i dokładność w wykonywaniu zadań
– osoba nie pracująca na terenie Niemiec czy Polski od roku 2014
– nie zapisana w urzędzie pracy jako osoba bezrobotna
– osoba, która nie przyjmuję żadnych świadczeń ani zasiłków socjalnych od roku 2014
– kandydat nie może prowadzić żadnej działalności gospodarczej

Oferujemy:
– umowę na niemieckich warunkach
– dobrą płacę
– pracę już od kwietnia
– pracę na okres dwóch miesięcy
– zapewnione płatne mieszkanie (275 euro za mc)
– ubezpieczenie (60 euro za dwa miesiące)

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: praca@jeople.de
W tytule prosze wpisać swoje imię, nazwisko oraz „pomywacz”.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-pomywaczy-bez-znajomosci-jezyka-id210009.html

ID ogłoszenia: 377531c4a3870074

2 komentarze na “Niemcy praca sezonowa bez języka od zaraz na zmywaku dla pomywacza 2014”

  1. Adrian Mieszczak na 12 marca 2014 @ 17:10

    witam jestem zainteresowany proszę o kontakt 733554537

  2. szturmen na 14 marca 2014 @ 10:42

    Witam.
    Jestem bardzo zainteresowany pracą na tym stanowisku.
    Proszę o informację jak się mogę skontaktować z Państwem.

    Zostawiam również swój nr 00 48 733 587 306

    Pozdrawiam,
    Łukasz