€ 13 euro brutto/h

Niemcy praca przy sprzątaniu po remontach od zaraz bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 16 czerwca 2015 23:12

Poszukujemy pracowników do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu powierzchni po remontach. Oferta od zaraz w Berlinie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania po remontach

Wynagrodzenie: 13 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Berlin

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Praca zespołowa przy sprzątaniu domów, mieszkań oraz różnego rodzaju obiektów – biura, gabinety po remontach.
  • Zadania to między innymi odkurzanie ścian, podłóg, mycie okien, usuwanie zachlapań z farby, czyszczenie fug.

Oczekiwania:

  • koniecznym warunkiem jest posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy przy sprzątaniu po remontach
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • dokładność
  • skrupulatność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mobilność

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wysoką stawkę godzinową
  • zapewnione wszelkie sprzęty do sprzątania
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę wraz ze wszelkimi świadczeniami
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu: Sprzątanie/07/15

Arbeiteinstellen – agentur für arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf
arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 2265580a7c4e211d

2 komentarze na “Niemcy praca przy sprzątaniu po remontach od zaraz bez języka Berlin”

  1. Jesteśmy zainteresowani pracą na tych warunkach.
    z pozdrowienniami:
    R. Stradomski
    604 288 421

  2. Jestem zainteresowana Panstwa praca. Sprzatalam na Dzop przez dwa lata w Solingen . Moj tel 884 894 960 . Pozdrawiam!