€ około 4000zł netto

Niemcy praca przy sprzątaniu dla pokojówki od grudnia stycznia 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rust
  • Opublikowany: 12 listopada 2013 00:31

Sieć Hoteli z Rust (różne lokalizacje) poszukuje personelu sprzątającego. Aktualna praca w Niemczech dla pokojówki od grudnia/stycznia 2014 przy sprzątaniu pokoi gościnnych.

Stanowisko: Pokojówka

Miejsce: różne lokalizacje np. Rust, Oldenburg, Salzgitter, Oberstdorf

Wynagrodzenie: około 4000zł netto

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie pokoi, łazienek i toalet gości hotelowych, pomieszczeń ogólnodostępnych, pomieszczeń sanitarnych, wszystkie działania mają być prowadzone w zgodzie ze standardami obowiązującymi hotel
  • Do zadań będzie należało dbanie o porządek w obiektach przylegających do obiektu
  • Wykonywanie prac porządkowych oraz pranie i prasowanie.

Oczekujemy:

  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • przynajmniej roczne doświadczenie zdobyte w pracy pokojówki
  • pozytywne nastawienie, kultura osobista,
  • punktualność, odpowiedzialność, sumienność
  • nienaganne zachowanie

Oferta:

  • Praca przez 5-6 dni w tygodniu, ok. 43-45 h tygodniowo
  • pełne wyżywienie i zakwaterowanie w hotelu- bezpłatnie. Hotele o wysokim standardzie 4 lub 5 gwiazdki
  • pracodawca oferuje pomoc przy organizacji wyjazdu
  • ubezpieczenie, dokument A1, opłatę ZUS, kartę EKUZ
  • wsparcie konsultanta
  • możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:
Zainteresowane panie prosimy o przesyłanie CV z aktualnym zdjęciem na adres: pracazk@gmail.com

źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/praca-dla-pan-pokojowych-z-jezykiem-niemieckim-od-grudnia-i-stycznia-2097727.html

ID ogłoszenia: 455280e681f3a5c

5 komentarzy na “Niemcy praca przy sprzątaniu dla pokojówki od grudnia stycznia 2014”

  1. Witam,
    jesteśmy wraz z chłopakiem zainteresowani pracą w hotelu. Chłopak komunikuje się dobrze w języku niemieckim. Mamy doświadczenie w pracy jako pomoce przy sprzątaniu. Prosimy o kontakt pod numerem 721 898 788. Jesteśmy młodzi (21 i 22) i bardzo ambitni.

    • Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B a chłopak również B+E, Własny samochód. Możliwy wyjazd od początku stycznia 2014. Pozdrawiam. KORNELIA.

  2. Barbara na15 listopada na 12 listopada 2013 @ 15:42

    Witam. Jestem zainteresowana pracą w hotelu .Wyjazd możliwy od zaraz.Proszę o kontakt 509610478

  3. sprzątanie od stycznia 2014 roku na 30 listopada 2013 @ 14:41

    jestem zainteresowana pracą z koleżanką.nr tel-60453735,- mam 52 lata.proszę o kontakt.HALINA

  4. jestem zainteresowana pracą od stycznia wraz z koleżanką.mam 52 lata.mój nr tel.604533735.proszę o kontakt.HALINA.