€ 10 euro godzina brutto

Niemcy praca przy rozbiórce budynków, wyburzeniach – budownictwo

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: --
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2013 21:35

Niemiecka firma z branży budowlanej poszukuje pracowników budowlanych do rozbiórek, wyburzeń. Oferta pracy w Niemczech w budownictwie z uprawnieniami oraz znajomością języka.

Stanowisko: pracownik budowlany do rozbiórki
Zarobki: 10 euro godzina brutto
Umowa: O pracę na czas nieokreślony na pełen etat

Zadania: Zatrudnieniu na tym stanowisku będą odpowiedzialni za wykonywanie prac przy rozbiórce budynków. Praca wymaga obsługi specjalistycznych maszyn budowlanych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,C
  • Uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych, takich jak np. młot wyburzeniowy, koparka kołowa, koparko ładowarka, wywrotka.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy wysyłać CV w języku niemieckim na adres: j.osetek@wup.zgora.pl z dopiskiem „pracownik budowlany do rozbiórki”
Źródło: http://www.eures.praca.gov.pl/index.php?option=com_oferty&akcja=szczegoly_zagranica&o=1228

ID ogłoszenia: 787520e8a3fb8dee