€ 8,10/h

Praca Niemcy przy produkcji i pakowaniu mięsa bez znajomości języka i doświdaczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oer-Erkenschwick
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2013 22:28

Rzeźnia z Oer-Erkenschwick poszukuje pracowników bez znajomości języka i doświadczenia do pracy w Niemczech przy produkcji i pakowaniu wyrobów mięsnych. Oferta adresowana do pracowników z własnym zakwaterowaniem.

Stanowisko; Pracownik produkcji/pakowacz
Płaca: 8,10 euro brutto/h

Zadania: Wszelkie związane z produkcją i pakowaniem gotowych produktów mięsnych np: szynek, salami, kiełbas

Poszukujemy osób chętnych do pracy, zarówno kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku.

Wymagamy:

  • własne zakwaterowanie

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 8,10 € brutto na godzinę
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • umowę na okres 12 miesięcy
  • niemieckie zatrudnienie
Dodatkowa informacja: NIE POMAGAMY Z ZAKWATEROWANIEM ANI Z ZAŁATWIANIEM FORMALNOŚCI
Aplikacja: proszę wysyłać e-mail w temacie „praca Oer-Erkenschwick” z nazwiskiem i numerem telefonu na adres: joana.ksiazek@westfleisch.de

ID ogłoszenia: 2252161d9e43aed

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez joanna_ksiazek@vp.pl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez joanna_ksiazek@vp.pl »