€ 7,50 brutto

Niemcy praca przy pakowaniu sera od zaraz bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2014 01:50

Producent sera w Düsseldorf poszukuje pakowaczy do pracy w Niemczech przy taśmie produkcyjnej. Oferta bez języka przy pakowaniu sera krojonego. Zapewniona pomoc przy znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Düsseldorf
Zarobki: 7,50 euro brutto za godzinę

Zadania:
Fizyczna praca na linii produkcyjnej polegająca na pakowaniu sera krojonego zgodnie z zadaną wagą oraz układanie plasterkach na tackach. Do obowiązków może zliczać się również obsługa maszyn pakujących oraz proste prace związane z magazynowaniem towaru w chłodniach.

Wymagania:
– brak przeciwwskazań do pracy z żywnością
– mile widziane doświadczenie przy pakowaniu artykułów na produkcji
– gotowość do pilnego wyjazdu
– umiejętność pracy pod presją czasu przy przesuwającej sie taśmie produkcyjnej
– wymagany dobry wzrok oraz wytrzymałość

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w Niemczech przez agencję pracy
– atrakcyjne warunki płacowe oraz premie za nadgodziny
– pomagamy ze znalezieniem taniego zakwaterowania w Niemczech
– pracodawca zapewnia odzież roboczą oraz szkolenie wdrażające do pracy
– zapewniamy wsparcie przy wszelkich sprawach prawno-administraycjnych

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „pakowanie sera Dusseldorf”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 6853fa7424bf641

10 komentarzy na “Niemcy praca przy pakowaniu sera od zaraz bez języka Düsseldorf”

  1. Anna i Sebastian na 25 sierpnia 2014 @ 02:28

    Witamy ,jesteśmy zainteresowani oferta tej pracy,przesylamy swoje nr tel. kontaktowych 535-233-646 660-869-928 ,ale aktualnie pracujemy w Niemczech wiec posiadamy nr na który jesteśmy zawsze dostępni +4915214677279

    Serdecznie pozdrawiamy.

  2. Witam.Jestem zainteresowana oferta pracy.Prosze o kontakt tel; +48 601 926 607.

  3. Dzień dobry
    Jestem żywotnie zainteresowany zainteresowany podjęciem tej pracy (przy pakowaniu sera – Duesseldorf). Znam j.niemiecki, mam doświadczenie z pracy przy produkcji spżywczej + mieszkałem i pracowałem kilka lat w Krefeld.
    Proszę o kontakt.

    Pozdrawiam

    Juliusz

  4. Dzień dobry

    Pozdrawiam

  5. Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem osoba wytrwalą, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w zbiorach. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinga-zbiory@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  6. Jurek i Halina na 27 sierpnia 2014 @ 17:59

    Dzien Dobry, jestem w raz z zona zainteresowani Państwa oferta pracy. Oboje mamy doswiadczenie przy pracy na produkcji i jestesmy gotowi podjac prace od zaraz.
    Prosze o kontakt tel: 665-137-042 .

  7. Dzień dobry jestem bardzo zainteresowana państwa ofertą mój numer telefonu 515-650-266 ,proszę o telefon miłego dnia.

  8. Jestem zainteresowana tą ofertą pracy.
    mariolapiasecka@op.pl
    tel: 698400517

  9. Witam. Jestem bardzo zainteresowana ta ofertą pracy. Pracuję przy produkcji spozywczej. Jestem dyspozycyjną osobą, pracę mogę podjąć od zaraz. Proszę o kontakt tel. 662100846 E-mail beatapestka3@wp.pl Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Dziekuję

  10. witam jestem zainteresowana ta oferta pracy pracowalam na produkcji 5 lat przy pakowaniu..jestem dyspozycyjna prace moge podjac od zaraz prosze o kontakt na nr tel 533450858 z gory dziekuje.