€ 1180 miesięcznie

Niemcy praca przy pakowaniu małych paczek dla kobiety – Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 20 czerwca 2013 01:52

Firma z Berlina poszukuje od zaraz młodej kobiety do pracy w Niemczech przy pakowaniu, przepakowywaniu lekkich i małych przesyłek w charakterze pakowaczki. Zatrudnienie przez pierwsze dwa tygodnie na próbę w charakterze praktykanta. Po tym terminie pracownik otrzyma umowę o pracę.

Stanowisko: pakowaczka
Miejsce pracy: Berlin, Niemcy
Zarobki: 1180 euro miesięcznie

Zadania:
– lekka praca fizyczna polegająca na pakowaniu niewielkich paczek

Legalna praca bezpośrednią z Niemiecką firmą.

Wymagania:
– co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– komplet niemieckich dokumentów w tym karta podatkowa, ubezpieczenia społecznego, potwierdzenie ubezpieczenia zdrowotnego
– meldunek w Berlinie

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania proszone są o kontakt telefoniczny:

Telefon: 1791789366

ID ogłoszenia: 50451c25015f0b15