€ atrakcyjne

Niemcy praca – pracownik produkcji od zaraz Wehingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wehingen
  • Opublikowany: 11 czerwca 2013 02:11

Agencja zatrudnienia dla firmy z Wehingen poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech przy wyrobach drewnianych i kontroli jakości. Ogłoszenie wyłącznie dla osób znających język niemiecki!

Miejsce pracy: Wehingen, Niemcy
Zarobki: do ustalenia
Stanowisko: pomocnik produkcji

Obowiązki:
– prace związane ze wsparciem procesów technologicznych na produkcji elementów drewnianych
– obowiązki związane z kontrolą jakości gotowych wyrobów

Wymagania:
– konieczna znajomość języka niemieckiego
– wysokie zdolności manualne, dokładność oraz zręczność
– możliwość do wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
– Legalną prace w Niemczech w oparciu umowę o pracę z niemiecką firmą
– Konkurencyjne zarobki
– Zapewnione darmowe zakwaterowanie
– Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze

Kontakt
Work Service

www.workservice.pl/Kontakt

Ogłoszenie zaczerpnięte z serwisu ogłoszeniowego gratka.pl

ID ogłoszenia: 41351b67be42ff8b

1 odpowiedź na “Niemcy praca – pracownik produkcji od zaraz Wehingen”

  1. Byłbym zainteresowany ofertyą .Proszę o pilny kontakt 782 802 481 ,zalezy mi na szybkim wyjeżdzie.