€ zależne od ilości zrobionych palet

Niemcy praca – pracownik magazynowy (grupa) do pakowania palet – okolice Magdeburga

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 18 października 2012 17:54

Poniższa oferta pracy w Niemczech na magazynie przy pakowaniu palet dla grup osób w okolicach miasta Magdeburg została zamieszczona przez legalnie działającą agencję pośrednictwa pracy w Niemczech „EuropaJOB”:

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy (grupa) do pakowania palet – okolice Magdeburga

Praca czasowa na okres 6-8 tygodni w okolicach Magdeburga od listopada

Obowiązki:
– układanie produktów na palecie
– przekładanie warstw palety tekturą
– pakowanie palet – foliowanie
– sprawdzanie jakości opakowań

Wymagania:
– doświadczenie w pracy w magazynie
– dobra znajomość języka niemieckiego
– solidność, pracowitość, odpowiedzialność
– sprawność manualna
– gotowość do wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
– pracę na okres 6-8 tygodni
– legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia
– ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec
– wynagrodzenie zależne od ilości zrobionych palet
– zagwarantowane zakwaterowanie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: info@europajob.pl z dopiskiem “Magdeburg” w tytule wiadomości

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 157508012d3b664b