€ 1300 € netto

Niemcy praca opiekunka osoby starszej od zaraz k. Hanoweru do Pana 86 lat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Opublikowany: 6 czerwca 2018 23:46

Od zaraz potrzebna opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech w okolicach Hanoweru. Zlecenie przy opiece nad Panem w wieku 86 lat, który porusza się z pomocą rollatora.

Obecnie nasza firma poszukuje pracownika na stanowisko:
Opiekunka osoby starszej

Miejsce pracy: Niemcy, Didingharsen koło Hanoweru
Praca 07 czerwca do 18 lipca

Stawka 1300 euro miesięcznie dla pani z  dobrą znajomością języka niemieckiego

WYMAGANIA:
– doświadczenie w pracy jako opiekunka osoby starszej
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– opieka nad starszym panem 86 lat, rollator, początkowa demencja, inkontynencja, parkinson
pan mieszka sam

– prowadzenie domu

OFERUJEMY:
Pracę na umowę zlecenie
stałe zatrudnienie, dogodne zlecenia
odprowadzane składki ZUS i EKUZ
legalną pracę (dokument A1)
elastyczne wyjazdy
bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat!!!
Kontakt:
Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel 957475361 i 536182612 oraz pod adresem email progressio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 8375b02ab541f7b3