€ 850 euro

Niemcy praca opiekunka osoby starszej od lutego z podstawowym językiem, Arnsberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Arsnberg
  • Opublikowany: 17 stycznia 2018 00:06

Z podstawową znajomością języka do podjęcia praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Zlecenie z rejonu Arnsberg przy opiece nad Panią w wieku 79 lat, po wylewie i z demencją.

Firma Progressio24 obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Opiekunka osoby starszej
Miejsce pracy: Arnsberg, Niemcy

WYMAGANIA:
⦁ doświadczenie w pracy jako opiekunka osoby starszej
⦁ podstawowa znajomość języka niemieckiego
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
⦁ Opieka nad panią:
Podopieczna Pani Elisabeth (ur. 1939, 160 cm, 78 kg) ,
jest po wylewie, ma demencję porusza się na wózku inw. –
/ mieszka z mężem, który pomaga zawsze przy transferze /
pani nie ma problemów ze snem, nosi pieluchy
Do dyspozycji opiekunki internet, pokój z tv
Nasza rodzina – sprawdzone miejsce, szukamy zmienniczki dla naszej opiekunki
⦁ prowadzenie domu
OFERUJEMY:

⦁ Pracę na umowę zlecenie
⦁ stawka 850 euro miesięcznie netto
⦁ stałe zatrudnienie, dogodne zlecenia
⦁ odprowadzane składki ZUS i EKUZ
⦁ legalną pracę (dokument A1)
⦁ elastyczne wyjazdy
⦁  bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
⦁ wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zatrudniamy także panie z językiem podstawowym stawka 800-900 euro.
Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel 957475361 i 536182612 oraz pod adresem email progressio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 7165a5dfe631fec0