€ 1,900.00

Niemcy praca opiekunka osób starszych do domu opieki od zaraz, Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 13 stycznia 2019 13:01

Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych w domu opieki z Dortmundu. Oczekiwana dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziane doświadczenie w opiece nad seniorami.

Opiekunka do domów opieki (niemiecka umowa o pracę)

Opis / Obowiązki:

Miejscem pracy są ośrodki medyczne na terenie zachodnich Niemiec, jak domy starców, domy opieki, szpitale, centra rehabilitacji itp.
Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Praca jest na stałe, poprzez niemiecką agencję pracy tymczasowej.
Praca na pełny etat, 5 dni w tygodniu w systemie 2 – 3 zmian.
160 godzin miesięcznie + nadgodziny.

Główne zadania:

Kompleksowa opieka i wspieranie ludzi starszych i chorych przebywających w ośrodkach medycznych.
Opieka ściśle wg. zaleceń lekarza.
Wsparcie przy rehabilitacji.
Pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku.

Wymagania:

Aktualne przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe jako opiekun osób starszych.
Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego.
Kultura osobista.
Odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa: 12,15 euro brutto.
Dodatki od 25% do 50% do stawki godzinowej przy pracy na nocną zmianę, w niedziele i święta.
Dodatkowo dieta 8 euro netto za każdy przepracowany dzień.
Zarobek miesięczny netto ok. 1550 – 1900 euro.
Zakwaterowanie zapewnione i bezpłatne.
Zwrot kosztów podróży.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim
na adres: kontakt@agencja-melisa.pl
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji: 532 265 072
W CV prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

(Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji
(zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))).

ID ogłoszenia: 2685c34a6e980ef3

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: melisade
  • Zarejestrowany od: 8 stycznia 2019

Inne przedmioty dodane przez melisade

Ostatnie przedmioty dodane przez melisade »